Анонсовано перший закордонний візит Трампа

Перший закордонний візит президента США Дональда Трампа відбудеться 25 травня, коли в Брюсселі відбудеться зустріч керівників держав, що входять в НАТО.

Україна випробувала ракети

21 березня секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив про успішні планові випробувальні запуски українських ракет, що були вироблені у кооперації підприємств ДК «Укроборонпром» та Державного космічного агентства України.

Під час випробувань було здійснено перевірку системи керування ракетами та точності ураження цілей на максимальній дальності. Всі запуски відбулися успішно.

На Калущині впала електроопора ЛЕП

19 березня впала високовольтна електроопора, що належить Івано-Франківським магістральним мережам «Укренерго». Опора є частиною стратегічно важливої високовольтної електролінії «Бурштин-Мукачево», яка передає електроенергію з Бурштинської ТЕС в Європу.

Причиною падіння стали дії зловмисників, які від’єднали металеві відтяжки в основі опори, внаслідок чого конструкція втратила стійкість і впала.

Зустріч Порошенка з лідерами фракцій

21 березня відбулася зустріч президента України з лідерами фракцій і груп у парламенті. Вони обговорили ситуації, які можуть виникнути у разі неотримання траншу МВФ, а також наслідки блокади ОРДЛО.

Заступник голови фракції БПП Ірина Луценко повідомила журналістів, що розгляд питання надання МВФ траншу Україні поки перенесли на кінець березня. Крім того, за її словами, під час зустрічі обговорювалися кандидатури до складу ЦВК, а також домовилися, що питання переформатування складу Рахункової палати ВР розгляне на засіданні 23 березня.

Володимир Шовкошитний: «Українська держава №1 у новій європейській спільноті! Вимрійте таку державу, і ця мрія здійсниться»

Минулого тижня в Центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася літературна зустріч із письменником і видавцем Володимиром Шовкошитним. Разом із ним до Калуша завітала й дитяча письменниця Віталія Савченко.