Виступ президента під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку

Дорогі співвітчизники! Шановні учасники Ради регіонального розвитку!

Розвиток. Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчика і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно об’єднує, воно зводить до спільного знаменника всі пункти порядку денного нашої сьогоднішньої зустрічі. Питання мінімальної зарплати, її впливу на бізнес та бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізацію, дорожню інфраструктуру, реформу системи охорони здоров’я та зміни у загальній середній освіті.

Виступ президента на засіданні Ради національної безпеки та оборони

Дорогі співвітчизники!

Я ініціював це екстрене засідання для того, щоб розглянути додаткові серйозні загрози національній безпеці, які виникли протягом останніх тижнів – внаслідок так званої блокади Донбасу, безвідповідальної антидержавної поведінки її організаторів і синхронізованих з ними дій окупантів.

Блокувати чи не блокувати? Підтримувати з окупованими районами бодай мінімальні економічні стосунки чи обрубати все? На ці питання можна відповідати по-різному. Залежить від того, якої ми дотримуємося стратегії.

Наталія Бабій пояснила, чому не домовилися Верхнянська громада та міська поліклініка

У номері 8 від 24 лютого ми публікували інтерв’ю головного лікаря Калуської міської поліклініки Михайла Гаврилишина, в якому він розповідав про життя свого медичного закладу. Серед іншого, мова йшла й про те, як поліклініка планувала укласти угоду щодо надання вторинної медичної допомоги на догоспітальному етапі з Верхнянською об’єднаною територіальною громадою. Коментуючи, з яких причин ця угода не була укладена, Михайло Гаврилишин зазначив, що Верхнянська ОТГ безпідставно та за посередництва Калуської РДА передала кошти районній лікарні на Каракая, 25.

Президент відзначив нагородами учасників АТО

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами 75 військовослужбовців Збройних Сил України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Серед нагороджених – 49 бійців, які отримали поранення. 26 військових нагороджено посмертно. Більшість відзначених атовців були поранені в боях восени 2016 року – взимку 2017 року в районі Авдіївки, Світлодарської дуги, на Маріупольському напрямку.

Петро Порошенко нагородив видатних українок

Напередодні 8 березня президент України Петро Порошенко нагородив видатних українок: військовослужбовців Збройних Сил за контрактом, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, волонтерів, представниць мистецтва і культури, видатних лікарів, вчителів та науковців.