«Мистецтво жити і творити себе…» від Василя Мельника

Днями вийшла з друку книга «Мистецтво жити і творити себе…». Її упорядкував наш земляк, член Національної спілки журналістів України Василь Мельник.

Михайлу Козорісу виповнилося б 135

12 березня в Центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася година-реквієм «Талант його був тихим голосом, але могутній чуттям». Захід був присвячений 135-й річниці від дня народження прозаїка, публіциста й уродженця Калуша Михайла Козоріса.

Зазначу, що до цієї дати було оновлено меморіальну дошку, яка встановлена на фасаді бібліотеки. До цієї справи долучився калуський скульптор Ігор Семак.

У Калуші «Вар’яти» зібрали аншлаги

Нещодавно із новою програмою до Калуша завітав гумористичний колектив «Вар’яти» та відомий шоумен і телеведучий Сергій Притула. 5 лютого у нашому місті в палаці культури «Юність» пройшли три його виступи, які користувалися шаленим успіхом у калушан.

Крім того, що наші земляки мають слабість до колективу, очолюваного Притулою, галицькі жарти і слово «вар’яти» стали популярними в усій Україні. А концерти україномовного гумористичного колективу збирають аншлаги навіть за кордоном.

Промовисті роботи, що не кричать від Каталін Голло

1 березня, у перший день весни, у калуському краєзнавчому музеї відкрилася виставка графіки угорської художниці Каталін Голло. Захід став можливий завдяки сприянню Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. Привітати мисткиню у Калуші прийшли представники виконавчої влади міста – перший заступник міського голови Галина Романко, начальник управління культури Іванна Гринів, калуські колеги-художники.

Рід Срібняків планує зібратися навесні в Грабівці

У молодому віці, коли здається, що все попереду, чомусь рідко задумуєшся, хто ми і хто наші батьки, діди-прадіди… І тільки з роками усвідомлюєш, як важливо зберегти в серці й пам’яті оту часточку минулого свого роду, щоб передати ці знання дітям і онукам. На жаль, багато людей, від яких можна було б почерпнути інформацію про свій рід, відійшли у засвіти – такий закон земного життя…