Останні новини:

Приходьте святкувати Купала в «Акваторію»

Цієї суботи, 9 липня, о 16.00 на території спортивно-оздоровчого комплексу «Акваторія» відбудеться святково-розважальне дійство за мотивами народного свята Івана Купала. Запрошуються всі бажаючі, незалежно від віку.

Але найкраще прийти усією сім’єю, бо взяти участь в конкурсах батьки зможуть лише спільно зі своїми дітьми. І, звичайно, потрібно принести з собою хороший настрій, бажання корисно провести суботній вечір.

Для повного проникнення в атмосферу купальських гулянь учасникам спершу запропонують поринути в театралізоване дійство, яке проведе таємними стежками історичних особливостей цього свята. Пізніше вони зможуть більш активно залучитися до гулянь та знайти собі заняття до вподоби.

На дітей чекають пошуки таємничого цвіту папороті, захопливі завдання квесту. На цінителів смачненького – можливість спробувати свої сили у кулінарії. А любителі спокійного і творчого відпочинку зможуть долучитися до майстер-класу з плетіння купальських віночків. А ще в програмі гулянь –хороводи, проходження крізь гігантську мильну бульбашку, веселі конкурси від аніматорів.

Вартість вхідних квитків для дорослих та дітей – від 50 до 70 гривень. Залежно від того, чи сидітимуть батьки на лаві вболівальників, чи братимуть участь у розвагах з дітьми.

А організатори дійства обіцяють пізнавальну, веселу, цікаву програму і зобов’язуються нікого не залишити без приємних вражень та позитивних емоцій. Вони переконані, що навіть погода не зможе зіпсувати святкового настрою, бо «Акваторія» – територія не лише здоров’я, але й комфорту.

Довідатися більше про «Купальські гуляння» можна на офіційному сайті «aquatoria.if.ua» або на сторінці «Акваторії» у «Фейсбуці». Телефони для довідок: (095) 587-99-33, (096) 587-99-33.