Останні новини:

Льодовий палац відновив роботу

Ще у 2009 році Калуш став єдиним містом на Прикарпатті, в якому за державні кошти побудували Льодовий палац. Звели його тоді завдяки цільовій державній програмі розвитку хокею в Україні. Свого часу на цю програму з державного бюджету було передбачено десятки мільйонів гривень. Програма також визначала міста, в яких мають будуватись льодові арени. Це, зокрема, Донецьк, Херсон, Харків. Потрапив до списку щасливчиків і Калуш.

Льодова арена стала справжнім подарунком для мешканців нашого міста. І діти, і дорослі з великим задоволенням ставали на ковзани та робили свої перші кроки на катку. Втім, вже незадовго після відкриття арени з’явилося й чимало проблем, які поставили під загрозу саме її існування. Наприклад, Льодовий палац повинен був працювати в такому режимі, щоб вийти на самоокупність. Щоразу калушани перебували в очікуванні, чи подолає палац негаразди і запрацює, чи на ковзанах покататися у рідному місті не вдасться?

Не обійшлося без проблем і цього року. Тривалий час спортивна споруда була розморожена і не приймала відвідувачів. Але у суботу, 15 листопада, Льодовий палац все-таки отримав електроенергію – ТОВ «Карпатнафтохім» погасив його заборгованість у розмірі 220 тисяч гривень.

Тому тепер усі охочі можуть відвідувати каток, щоб із задоволенням покататися на ковзанах:

– З понеділка по п’ятницю калушани можуть приходити до нас із 8.00 до 14.00 та з 19.00 до 21.30. А у вихідні дні з 12.00 до 22.00. Вартість квитка для дорослого – 30 гривень (20 – за годину катання, 10 – за прокат ковзанів). Діти до 6-ти років можуть відвідувати каток безкоштовно. А для підлітків до 16-ти років година перебування у Льодовому палаці коштуватиме 20 гривень. Відтак запрошуємо калушан відвідати наш заклад, щоб навчитися хокею чи покататися на ковзанах, – зазначив заступник директора обласного комунального підприємства «Льодовий палац» (раніше – Льодовий палац ім. Степана Бандери) Валерій Сушко.

Тетяна КУРТАШ

Схожі публікації:

 Калуський хокей: бути чи не бути?

«Льодовий палац» запрошує на ковзанку! Сезон катання вже розпочато!