Останні новини:

У Калуші «Вар’яти» зібрали аншлаги

Нещодавно із новою програмою до Калуша завітав гумористичний колектив «Вар’яти» та відомий шоумен і телеведучий Сергій Притула. 5 лютого у нашому місті в палаці культури «Юність» пройшли три його виступи, які користувалися шаленим успіхом у калушан.

Крім того, що наші земляки мають слабість до колективу, очолюваного Притулою, галицькі жарти і слово «вар’яти» стали популярними в усій Україні. А концерти україномовного гумористичного колективу збирають аншлаги навіть за кордоном.

Нагадаю, що в травнi 2010 року кращі представники україномовного гумору об’єдналися в один проект під спільною назвою «Вар’яти». Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики. Практично відсутні жарти на політичну тематику та гумор «нижче пояса». Переважає побутова тематика.

До складу «Вар’ятів» входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук. Очолює шоу Сергій Притула.

Більшість захоплюється ними. Кажуть, що побачити їх у реальності та почути їхні жарти набагато крутіше, ніж по телебаченню. Адже присутнім у залі вони створюють гарний настрій і додають позитивних емоцій. Дехто запевняє, що такого мегапозитиву, як дав цей гумористичний колектив, у Калуші не було давно.

Проте, на думку деяких глядачів, є й у них трохи невдалі жарти. От наприклад, дружину весь час потрібно називати «дурною», і тоді вона більше слухатиме свого чоловіка.

Добре, що «Вар’яти» не жартують про людей із фізичними вадами. У них якісний гумор, що ґрунтується на життєвих ситуаціях. Виявляється, про жінок, чоловіків, бабусь чи свах також можна жартувати дуже смішно.

Жінок-актрис у колективі немає, тож декому з «Вар’ятів» доводиться перевдягатися в них, будучи бородатими дядьками із солідними пузами. Але це не викликає відрази, адже глядачам зрозуміло – актор, граючи жінку, залишається чоловіком, який просто надягає чергову маску.

Далі «Вар’яти» виступатимуть у Львові, Рівному, Івано-Франківську, Луцьку, Миколаєві, Херсоні, Дніпрі та Черкасах. А от 23 квітня – у Лондоні.

З нетерпінням чекаємо їх у нашому місті знову!

Ксенія ІСАЄВА, Михайло КУЧЕРАК