Останні новини:

Промовисті роботи, що не кричать від Каталін Голло

1 березня, у перший день весни, у калуському краєзнавчому музеї відкрилася виставка графіки угорської художниці Каталін Голло. Захід став можливий завдяки сприянню Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. Привітати мисткиню у Калуші прийшли представники виконавчої влади міста – перший заступник міського голови Галина Романко, начальник управління культури Іванна Гринів, калуські колеги-художники.

Цікаво, що Каталін Голло, яка народилася в селі Соломонове на Закарпатті, була нашою співвітчизницею до 1972-го. Вивчала художню кераміку в Ужгородському училищі прикладного мистецтва. Понад два десятки років влаштовує персональні та групові виставки своїх графічних робіт, виконаних переважно тушшю.

«Промовисті роботи, що не кричать», – так охарактеризував творчість Каталін Голло директор музейно-виставкового центру Артур Єфремов. Присутній на заході консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда назвав ці роботи глибоко-філософськими та інтимними одночасно. А калушани мають ще місяць часу на те, щоб відвідати краєзнавчий музей і розгадати таємницю графіки Каталін Голло особисто.

Маріанна ПОВАЖНЯК