Останні новини:

«Добродію Калуську» відвідали нідерландці

Спеціалісти центру соціальної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями «Добродія Калуська» 27 та 28 лютого взяли участь в тренінгах на тему «Робота з дітьми з особливими потребами важкої фізичної та інтелектуальної форми. Спілкування». Вони проводились на базі центру реабілітації дітей-інвалідів міста Коломиї. Тренінговий курс вели представники Львівської обласної асоціації фізичної терапії та нідерландського фонду «Вайлд Ганзен».

 

У рамках грантового проекту 1 березня «Добродію Калуську» відвідали представники вказаного нідерландського фонду та організації «OEKU». Вони передали реабілітаційне обладнання польського виробництва вартістю 70 000 грн., спеціальні іграшки та пристрої для застосування в реабілітаційній методиці. Спеціалісти з Нідерландів спільно з фахівцями «Добродії Калуської» провели заняття та поділилися втіленням голландської методики на практиці.

Нідерландські гості були вражені рівнем роботи в центрі реабілітації «Добродія Калуська» та прогресивною підтримкою напрямку реабілітації дітей з особливими потребами з боку керівництва міста. Зокрема міського голови Ігоря Матвійчука та депутатів міської ради.

Руслан МИКИТИН, асистент вчителя-реабілітолога