Останні новини:

Співробітники СБУ сприятимуть волонтерам у пересуванні в районі проведення АТО

Як повідомив штаб АТО, сили усіх суб’єктів антитерористичної операції (СБУ, НГУ, НПУ, ДПСУ, ДСНС, ЗСУ) наразі проводять контрдиверсійні заходи. Внаслідок цього введено додаткові обмеження та посилено фільтраційні заходи в районі проведення АТО.
Для сприяння волонтерській діяльності на період дії обмежень Служба безпеки України у взаємодії з Національною гвардією та Національною поліцією залучила своїх співробітників до роботи на блокпостах на в’їздах до Донецької та Луганської областей. Вони сприятимуть волонтерам у проходженні контролю та доправленню їх до розташування відповідних підрозділів ЗСУ.


Нагадаємо, що впродовж останніх кількох днів значно зросла загроза проведення терористичних актів на об’єктах інфраструктури Донецької та Луганської областей внаслідок так званої «блокади», яку ініціювали окремі політичні сили та громадські організації. Фіксуються спроби проникнення в район АТО диверсійно-розвідувальних груп з тимчасово непідконтрольної території України.
Суб’єкти боротьби з тероризмом переведено на посилений режим проходження служби. Проводяться додаткові перевірки громадян на блокпостах, а також у місцях великого скупчення людей.
 Такі заходи мають тимчасовий характер і спрямовані виключно на забезпечення безпеки мирного населення. Штаб АТО просить громадян з розумінням поставитися до тимчасових обмежень та повідомляти про загрози вчинення диверсій, провокацій чи терактів за телефоном гарячої лінії 0-800-501-482.

Вл. інф.