Останні новини:

У Калуській ЦРЛ можна приймати перлинні ванни

У Калуській ЦРЛ запроваджують один із варіантів водної терапії. Як повідомила заступник міського голови Наталія Табачук, це – перлинна ванна.

 

– Вона корисна при гіпертонії, захворюваннях опорно-рухового апарату та порушеннях у роботі серця. Показаннями до призначення пацієнту перлинних ванн вважаються стан стресу, синдром хронічної втоми і просто сильна перевтома. А також проблеми з обміном речовин, підвищений артеріальний тиск (за винятком 3-го ступеня), порушення сну, артеріальна гіпертензія, больові відчуття, наслідки травм. Водні процедури призначатимуться також при нервових розладах – вони чудово заспокоюють, – наголошує вона. – Роль перлів у цьому варіанті водної терапії виконують повітряні бульбашки, які виринають із товщі води й лагідно масажують тіло пацієнта.

За словами Наталії Табачук, приміщення, де проводитиметься водна терапія, обладнане всім необхідним: душовою кабіною, шафою для одягу і навіть феном для просушування волосся.

За консультацією щодо призначень водних процедур потрібно звертатися в фізкабінет лікарні.

Як повідомила заступник міського голови, минулого тижня представники благодійного фонду «Здоров’я Прикарпаття», в якому акумулюються благодійні кошти на потреби ЦРЛ, передали в лабораторію лікарні придбаний новесенький мікроскоп. Його вартість – 39 тис. грн. А пологовий будинок отримав для побутових потреб електричну плиту (6,3 тис. грн.).

Дарія ОНИСЬКІВ

Матеріали за темою: 

Район знову змінив думку щодо фінансування ЦРЛ

За благодійні кошти в ЦРЛ придбали медтехніку

У хірургічний відділ ЦРЛ закупили новий пристрій

Наталія Табачук: «Ми працюємо в надскладний період»