Останні новини:

У Калуші діятимуть два пункти проведення пробного ЗНО

17 березня завершився визначений період відправлення реєстраційних документів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року. Як повідомила директор міського методичного центру Уляна Дребот, традиційно регіональні центри якості оцінювання освіти будуть опрацьовувати реєстраційні документи, що надійшли й після 17 березня. Однак за умови, що вони були відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 17 березня, опрацьовуватися не будуть.

Наразі Калуш готується до проведення пробного ЗНО. Цьогоріч воно відбуватиметься 1 та 8 квітня. 1 квітня проходитиме пробне випробування цьогорічних абітурієнтів з української мови та літератури. З решти предметів (історії України, математики, біології, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов) – через тиждень.

–  У нашому місті діятимуть два пункти проведення пробного ЗНО: Калуська спеціалізована школа №2 з поглибленим вивченням англійської мови та Калуська ЗОШ №6, – повідомила Уляна Дребот. – Хочу наголосити, що інформацію про пункти тестування зазначено у запрошеннях (реєстраційних картках) в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО. Тому кожен самостійно повинен роздрукувати запрошення. Саме його наявність є однією з умов допуску учасника до пункту проведення пробного ЗНО.

За словами директора ММЦ, до проведення кожного із пробних ЗНО буде залучено понад півсотні педагогічних працівників.

–  Пробне тестування дасть змогу його учасникам ознайомитися з процедурою проведення ЗНО та стандартизованими тестами, які відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО 2017 року. Вони виконають пробний тест і попрактикуються в заповненні бланків відповідей, навчаться ефективно розподіляти час. Їм буде легше психологічно налаштуватися на проходження основної сесії. Зрештою, його учасники мають можливість оцінити власний рівень навчальних досягнень, – наголошує Уляна Дребот.

Дарія ОНИСЬКІВ

Матеріали за темою: 

Відкрита реєстрація на ЗНО