Останні новини:

Львівські поети читали свої вірші

Минулої суботи, 18 березня, в рамках туру містами України відбулася презентація поетично-візуального проекту «Стихійні». Вона пройшла в краєзнавчому музеї Калущини за участю трьох львівських поетів Поля Щепана, Джона Гнатіва та Ростислава Кузика, а також почесного громадянина Калуша, прозаїка і поета Юрія Іздрика.

У Калуші діятимуть два пункти проведення пробного ЗНО

17 березня завершився визначений період відправлення реєстраційних документів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року. Як повідомила директор міського методичного центру Уляна Дребот, традиційно регіональні центри якості оцінювання освіти будуть опрацьовувати реєстраційні документи, що надійшли й після 17 березня. Однак за умови, що вони були відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 17 березня, опрацьовуватися не будуть.

У Калуській ЦРЛ можна приймати перлинні ванни

У Калуській ЦРЛ запроваджують один із варіантів водної терапії. Як повідомила заступник міського голови Наталія Табачук, це – перлинна ванна.

У Калуші – п’ята «Театральна весна»

27 березня, у Міжнародний день театру, в Калуші відбудеться відкриття V міського фестивалю мистецтв «Театральна весна-2017». Протягом двох тижнів поціновувачі театрального мистецтва зможуть переглянути вистави аматорських колективів нашого міста, району та області.

У січні в поліклініці виявлено четверо онкохворих

За два перших місяці цього року до калуської поліклініки звернулося більше 70 тисяч хворих.

Прийнято викликів у січні – 4458, у лютому – 4105.

Проліковано хворих у денному стаціонарі в січні – 151, в лютому – 149.

Задіяно стаціонарів на дому в січні – 242, в лютому – 303.

«ЛюбАрт» здобув премію ім. Віталія Смоляка

У суботу, 11 березня, в краєзнавчому музеї Калущини було поставлено виставу Петра Колесника «Терен на шляху». Актори народного аматорського театру «Легенда» представили її глядачам в рамках обласного конкурсу з призначення премії ім. Віталія Смоляка в галузі театрального мистецтва.

Лише десятеро депутатів Калуської міської ради вільні від конфлікту інтересів?

Івано-Франківська обласна організація «Комітет виборців України» провела в Калуші прес-конференцію щодо моніторингу декларацій та перевірки стилю життя депутатів нашої міської ради.

Зокрема, було презентовано карти потенційних конфліктів інтересів депутатів міськради.