Останні новини:

Виступ президента під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку

Дорогі співвітчизники! Шановні учасники Ради регіонального розвитку!

Розвиток. Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчика і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно об’єднує, воно зводить до спільного знаменника всі пункти порядку денного нашої сьогоднішньої зустрічі. Питання мінімальної зарплати, її впливу на бізнес та бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізацію, дорожню інфраструктуру, реформу системи охорони здоров’я та зміни у загальній середній освіті.

Виступ президента на засіданні Ради національної безпеки та оборони

Дорогі співвітчизники!

Я ініціював це екстрене засідання для того, щоб розглянути додаткові серйозні загрози національній безпеці, які виникли протягом останніх тижнів – внаслідок так званої блокади Донбасу, безвідповідальної антидержавної поведінки її організаторів і синхронізованих з ними дій окупантів.

Блокувати чи не блокувати? Підтримувати з окупованими районами бодай мінімальні економічні стосунки чи обрубати все? На ці питання можна відповідати по-різному. Залежить від того, якої ми дотримуємося стратегії.

Президент відзначив нагородами учасників АТО

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами 75 військовослужбовців Збройних Сил України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Серед нагороджених – 49 бійців, які отримали поранення. 26 військових нагороджено посмертно. Більшість відзначених атовців були поранені в боях восени 2016 року – взимку 2017 року в районі Авдіївки, Світлодарської дуги, на Маріупольському напрямку.

Наталія Бабій пояснила, чому не домовилися Верхнянська громада та міська поліклініка

У номері 8 від 24 лютого ми публікували інтерв’ю головного лікаря Калуської міської поліклініки Михайла Гаврилишина, в якому він розповідав про життя свого медичного закладу. Серед іншого, мова йшла й про те, як поліклініка планувала укласти угоду щодо надання вторинної медичної допомоги на догоспітальному етапі з Верхнянською об’єднаною територіальною громадою. Коментуючи, з яких причин ця угода не була укладена, Михайло Гаврилишин зазначив, що Верхнянська ОТГ безпідставно та за посередництва Калуської РДА передала кошти районній лікарні на Каракая, 25.

Петро Порошенко нагородив видатних українок

Напередодні 8 березня президент України Петро Порошенко нагородив видатних українок: військовослужбовців Збройних Сил за контрактом, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, волонтерів, представниць мистецтва і культури, видатних лікарів, вчителів та науковців.

З такими жінками перемога України невідворотна

Президент України Петро Порошенко напередодні 8 березня зустрівся з жінками-військовослужбовцями та волонтерами, представницями мистецтва і культури, видатними лікарями, вчителями і вченими.

Глава держави подякував жінкам, які боронять Україну та допомагають чоловікам на фронті, за їхній патріотизм, відвагу та рішучість у захисті Батьківщини.

Петро Порошенко: «Повна відповідальність за обстріл цивільних кварталів і загибель мирних мешканців Авдіївки лежить на Росії і її бойовиках»

Президент Петро Порошенко в режимі відеоконференції обговорив з головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Жебрівським поточну ситуацію у Авдіївці та віддав необхідні доручення для життєзабезпечення міста і відновлення постійного електрозабезпечення.

«Можна лише уявити, як жили у ці дні мешканці Авдіївки: без світла, з обмеженим постачанням тепла, обмеженим постачанням води, бо російська сторона намагалася перетворити їхнє життя на пекло. І лише чітко скоординовані дії мої, українського уряду, служб, славетних українських військових, які в координації всі разом зробили все можливе для того, щоби не дати Російській Федерації дестабілізувати ситуацію як у Авдіївці, так і по всій лінії фронту», – наголосив глава держави.