Останні новини:

Оформлення паспорта громадянина України дітям – з 14 років

Відповідно до «Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України», затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2015 року №302 (в редакції, внесеній постановою КМУ від 26 жовтня 2016 року №745), кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Про це повідомив начальник Калуського районного відділу управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області Ростислав Нестерак.

Призери обласного турніру з шахів

12 лютого в Івано-Франківську відбувся обласний турнір з шахів. У ньому взяли участь учні з міст Косова, Коломиї, Рогатина, Івано-Франківська та Калуша.

Вихованці позашкільного навчального закладу «Кімната школяра» Калуської міської ради стали призерами в цих змаганнях. У швидких шахах загальне 3-є місце зайняла учениця 3-В класу ЗОШ №7 Софія Кацедан. Дівчина також посіла 1-е в швидких шахах та 1-е – в бліці серед дівчат 2008-2009 р. н. В цій категорії серед дівчат учениця 2-Б класу ЗОШ №11 Владислава Кузів виборола 3-є місце в швидких шахах і 3-є – в бліц-грі.

Вихованців «Барвінку» привчають до рідної мови

За рішенням ЮНЕСКО, 21 лютого – Міжнародний день рідної мови. З метою виховання у дітей любові до рідної мови, поваги до культури та українських традицій у дитячому садку «Барвінок» було організовано його відзначення.

День рідної мови у цьому дошкільному закладі був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами.

«Добродію Калуську» відвідали нідерландці

Спеціалісти центру соціальної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями «Добродія Калуська» 27 та 28 лютого взяли участь в тренінгах на тему «Робота з дітьми з особливими потребами важкої фізичної та інтелектуальної форми. Спілкування». Вони проводились на базі центру реабілітації дітей-інвалідів міста Коломиї. Тренінговий курс вели представники Львівської обласної асоціації фізичної терапії та нідерландського фонду «Вайлд Ганзен».

Спортивна, дружна родина – міцного здоров’я перлина!

У яслах-садку «Журавлик» стало традицією проводити родинно-спортивні свята за участю вихованців та батьків. Така форма роботи сприяє налагодженню позитивного психологічного мікроклімату, дає змогу педагогам згуртувати батьків.

Вихователі Галина Хомин, Валентина Хацевич та інструктор з фізичної культури Галина Терлецька разом із дітьми розпочали свято з представлення команд «Зірочки» та «Сніжинки».

Батьки, розмовляйте з дітьми

Щоб вони не шукали «співрозмовників» в Інтернеті

 Минулого тижня відбулося засідання координаційної ради з питань дітей. Вона діє при виконавчому комітеті Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Любові Максимович.

У забезпеченні засобами реабілітації – зміни

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 року №781 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів».