Останні новини:

Безкоштовне лікування учасників АТО в Калуській ЦРЛ

За 12 місяців 2016 року Калуською ЦРЛ було надано медичну допомогу дев’яносто двом учасникам АТО. З них мешканців Калуша – 59 осіб, мешканців Калуського району – 29 осіб, іногородніх – 4 особи. В загальному на лікування учасників АТО витрачено 148 тис. грн.

Надано безкоштовну допомогу 25-м дітям учасників АТО за цей самий період на суму 37 тис. грн. 

Факультет військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошує на навчання в 2017 році:

а) найменування спеціальності «Озброєння та військова техніка» з отриманням ступеня вищої освіти за спеціалізацією «Експлуатація та ремонт бронетанкового озброєння та техніки»;

б) найменування спеціальності «Забезпечення військ (сил)» з отриманням ступеня вищої освіти за спеціалізацією «Радіаційний, хімічний, біологічний захист та екологічна безпека військ».

В Україні удосконалили порядок проходження військової служби

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби».

Реалізація Закону дозволяє унормувати деякі питання, пов’язані з прийняттям, продовженням і звільненням громадян з військової служби. Зокрема, дасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

Питання пенсійного забезпечення учасників АТО унормували

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції».

Документом вносяться зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» Ним надається право на призначення пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50-55 років військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення. На пенсію за віком можна вийти за наявності страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і 20 років – для жінок.

Двоє атовців із Калущини отримають по 25 тисяч

Нещодавно на першому засіданні обласної комісії з питань поліпшення житлових умов сімей, члени яких загинули (померли) під час проведення антитерористичної операції, інвалідів І групи, інвалідність яких пов’язана з участю в АТО, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення, вирішили виділити по 25 тис. грн. понад 40 атовцям Прикарпаття. Серед них – два уродженці Калущини: Руслан Зварич із с. Яворівка та Олег Климишин із с. Сівка-Калуська.

Безкоштовна правова підтримка учасників АТО

На 1 листопада 2016 року до Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поступило 117 звернень від учасників АТО про надання безоплатної правової допомоги в частині стягнення недоплаченої щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. За результатами розгляду таких звернень, до Калуського міськрайонного суду направлено 99 позовних заяв про стягнення такої грошової допомоги.

З метою захисту ваших прав, пропонуємо звернутися до Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Калуш, вул. С. Бандери, 18, тел.: (03472)6-66-93, е-mail: « Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ».

Будемо раді допомогти!

Якщо учасника АТО не хочуть перевозити безкоштовно, Міноборони рекомендує викликати поліцію

Минулого тижня на сторінці Міністерства оборони України у «Facebook» оприлюднено роз’яснення щодо того, що робити, якщо учаснику АТО відмовили в проїзді за посвідченням учасника бойових дій. Міністерство зазначає, що він має право викликати поліцію.