Останні новини:

Я заслуговую успіху

Конкурс на провадження підприємницької діяльності

Відповідно до рішень міської ради від 29.03.2012 року №1069 «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші» (із змінами та доповненнями) та конкурсної комісії з визначення переможців комерційного конкурсу на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші від 08.11.2016 року оголошується комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші.

Об’єктами конкурсу є право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші, зокрема:

Обговорення тарифів міських автобусних маршрутів!

Запрошуємо до участі в обговоренні регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про тариф на транспортні послуги на міських автобусних маршрутах загального користування».

Метою прийняття рішення є забезпечення балансу між платоспроможним попитом на транспортні послуги на міських автобусних маршрутах загального користування та обсягом витрат на їх надання.

З текстом документа і аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Калуської міської ради «www.kalushcity.if.ua». Зауваження та пропозиції до документа просимо надсилати до 30.11.2016 р. в управління економічного розвитку міста Калуської міської ради за адресою: Калуш, вул. Шевченка, 6, другий поверх, каб. №5, тел.: (03472) 6-52-21.

Управління економічного  розвитку міста Калуської міської ради